piątek, 8 czerwca 2012

Ostra Laska

Ostra Laska (amicula acuta) - gatunek niezależnej kobiety z rodziny Lasek.

Zamieszkuje prawie całą Europę po wysokie Alpy, najczęściej spotykana w Polsce, na terenach województwa Lubelskiego.
Najwięcej Ostrych Lasek zasiedla Polskę, Czechy, Słowację i Ukrainę. Obserwuje się ostatnio stopniowe zasiedlanie miast Zachodniej Europy i kontynentu Zachodniej Ameryki.

Ostre Laski wyróżniają się na pierwszy rzut oka tym, że nie chce się przestać na nie patrzeć. Jednak długie i natrętne wpatrywanie się w Ostrą, zwykle kończy się dla patrzącego ciężkimi obrażeniami w okolicach podbrzusza i to właśnie odróżnia te kobiety od innych Lasek.

Ostre z natury są nieprzewidywalne. Zazwyczaj można je zaliczyć do niebezpiecznych kobiet tylko dla tych, którzy na to zasługują, jednak "okresowo" miewają napady szału, podczas których są w stanie zaatakować dosłownie każdego.


Tak więc podczas ostatniego "okresu" (okresowego szału) jednej z Ostrych Lasek podpadł polski superbohater Biały Orzeł. Czy zakończyło się to brutalną walką, czy szaleńczym seksem raczej się nie dowiemy.
Biały Orzeł jest starej szkoły gentlemanem i nigdy o takich rzeczach nie mówi. Poniżej znajduje się jego fanartowska podobizna. Jak widać, taki typ mężczyzny preferuje raczej "przyjazne stosunki" z wszystkimi kobietami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz